پوشاک مارکت

ثبت شکایت مشتری { از طریق:ایمیلتلفن همراه پشتیبانیپیغام در صفحه تماس با ما}

ایمیل:pooshakmarket@gmail.com

با مدیریت: رضا ظهرابی

تلفن:  09392162400

پوشاک مارکت
تاریخچه فروشگاه پوشاک مارکت
درباره فروشگاه پوشاک مارکت
فروشگاه اینترنتی پوشاک مارکت با سابقه از سال 1394 تا کنون در زمینه واردات پوشاک و همکاری با بهترین و پرفروشترین برندهای پوشاک در بازار ایران که همواره محصولات خود را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. با توجه به رشد روزافزون سرعت تکنولوژی در کشور و ضریب نفوذ بالایی که اینترنت در میان مردم پیدا کرده است بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوشاک مارکت ، امکان خرید محصولات حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور امکان پذیر باشد .
با گسترش طیف مشتریان پوشاک مارکت هم میزان فروش پوشاک مارکت افزایش خواهد یافت و هم اینکه کاربران در اقصی نقاط ایران می توانند پوشاک خود را با قیمتی که در بازار ایران ارائه می شود تهیه نمایند. نتیجه این فعالیت معامله ای برد – برد خواهد بود که نتیجه ی آن رضایت فروشنده و خریدار را به دنبال خواهد داشت.

پوشاک مارکت

همکاری با ما

پوشاک مارکت آمادگی همکاری با کلیه ی تولیدکنندگان ، نمایندگی های مجاز،صاحبان برند های معتبر محصولات (از قبیل،زیورآلات،پوشاک مردانه و زنانه،کیف و کفش مردانه و زنانه،آرایشی و زیبایی، ) را دارد عزیزان در صورت تمایل جهت همکاری و ارائه ی توضیحات لازم به بخش ” تماس با ما” سایت مراجعه نمایند.